Commercial Leasing Administrator

Tudnivalók

Ebben a pozícióban jelenleg nem keresünk munkatársat!

A pozícióról

A jelenlegi piaci helyzetben még nagyobb szüksége van mind az irodát kereső cégeknek, mind az irodaházak tulajdonosainak a piacot ismerő szakértői segítségre. Ebben tölt be fontos szerepet a Commercial Leasing Administrator pozícióban dolgozó kollégánk, aki elsősorban a TCL ügyvezető munkáját támogatja napi szinten.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel
  • találkozók szervezése
  • részvétel iroda bemutatásokon, ügyféltalálkozókon
  • ajánlatok összeállítása
  • új irodák listázása, feltöltése a weboldakra
  • meglévő hirdetések frissen tartása
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és partnerekkel
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • riportok, kimutatások készítése

Követelmények

  • Jó kommunikációs készség angolul és magyarul, szóban és írásban is
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Előrelépési, növekedési lehetőség
  • Inspiratív, nyugodt munkakörnyezet
  • Fiatalos dinamikus csapat

Cégünkről

A Tower International nemzetközi és hazai befektetőket szolgál ki, piacvezetőként domináns helyet foglal el a budapesti befektetési ingatlanokat kezelő cégek között.

A cégcsoport kereskedelmi bérbeadási részlegeként a Tower Commercial Leasing (TCL) 2007 óta partnere a Budapesten irodát kereső illetve üzemeltető magyar és nemzetközi vállalatoknak.

Ha még többet szeretnél megtudni a tevékenységünkről látogass el az ujiroda.hu és a tclbudapest.com oldalainkra!

Szívesen csatlakoznál hozzánk?

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: