Listing Agent

Tudnivalók

Gyönyörű fotókat készítesz?

Itt az idő, hogy kipróbáld magad a lakás fotózás területén is!

A Te feladatod lenne, hogy gyönyörű képeket készíts szebbnél szebb ingatlanokról, hogy a Budapesten lakást kereső hazai, és külföldi ügyfeleink megtalálhassák álmaik otthonát.

Az ingatlanok tulajdonosaival tárgyalva rengeteg érdekes embert ismerhetsz meg és kipróbálhatod értékesítői vénádat angol és magyar nyelven is, miközben meggyőzöd őket, hogy miért minket válasszon. Ezen a ponton fellépésed és megjelenésed is számít, hiszen sok esetben te leszel a cég arca, akivel a lakástulajdonosok először találkoznak!

A tulajdonosokkal való kapcsolatfelvétel, megállapodás és az ingatlan befotózása után a feladataid közé tartozik, az ingatlanok rögzítése és az ahhoz tartozó hirdetésszövegek megírása. Ez utóbbi is kiemelkedően fontos feladat, mivel rajtad múlik az összhatás, a termék marketing arculatának a kialakítása a hirdetési oldalakon.

Belvárosi irodánkban egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, akik együtt dolgoznak azon, hogy ügyfeleink megtalálják a számukra legalkalmasabb ingatlant, amit a következő években otthonuknak nevezhetnek.

Készen állsz?

Követelmények

  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, dinamikus munkavégzés

Előnyt jelent

  • Fotós tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői vagy egyéb szakirányú tapasztalat
  • Telefonos értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (fix alapbér + jutalék)
  • Inspiratív munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes, modern, belvárosi iroda

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: