Property Management Assistant

Tudnivalók

Ebben a pozícióban jelenleg nem keresünk munkatársat!

Tower-International Kft.-ről

Cégcsoportunk közel 2 évtizede szolgál ki külföldi és hazai ingatlanbefektetőket. Cégünk több mint 800 lakóingatlant kezel, elsősorban Budapest belvárosában. Kezelési szolgáltatás fő profilja a hosszútávú bérlők kiszolgálása.

Cégünk továbbá meghatározó jelenléttel bír expat-típusú, magas kategóriájú bérlők kiszolgálásában, illetve céges bérlők ingatlan igényeinek megoldásában.

A munkakör általános leírása

A PMA feladata, irodán belüli és terepen végzett munkával segítse a Property Manager munkáját. Munkája elsősorban kiadásra szánt lakások lelátogatásából, magyar és külföldi bérlőkkel való találkozásból, illetve ingatlan inspekciók adatainak belső IT rendszerbe történő rögzítéséről szól.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Bérlők beköltöztetése, kiköltöztetése
  • Lakások állapotának felmérése, jegyzőkönyv készítése
  • Lakásból hiányzó eszközök beszerzése
  • Lakásba való bejutás biztosítása (pl.: szerelő, szállító, közművek, tulaj)
  • Internet ügyintézés
  • Postai ügyintézés
  • Adminisztráció

Főbb elvárások

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs képesség.
  • Gyakorlatias gondolkodás, magas fokú problémamegoldó készség.
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szerelői, karbantartói tapasztalat

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: