Ingatlanközvetítő (Bérbeadás)

Tudnivalók

Mit kell tudnom a cégről?

A Tower International nemzetközi és hazai befektetőket szolgál ki, piacvezetőként domináns helyet foglal el a budapesti befektetési ingatlanokat kezelő cégek között.

A pozícióról

Az ingatlan bérbeadó feladatai közé tartozik a kiadó ingatlanok bemutatása az érdeklődőknek, aktív segítségnyújtás az ügyfelek részére az ingatlanbérbeadás illetve az albérletkeresés folyamatában. Ez magában foglalja az ingatlanok meghirdetését online felületeken, a hirdetések karbantartását, tulajdonosokkal való kapcsolattartást, valamint az időpont-egyeztetést az ügyfelekkel. Továbbá közreműködik a bérleti megállapodás létrejöttében, és a szerződés megkötésében is.

Követelmények

  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Fotós tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői vagy egyéb szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetési lehetőség
  • Inspiratív munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes, modern, belvárosi iroda

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: