Utility Assistant

Tudnivalók

Ebben a pozícióban jelenleg nem keresünk munkatársat!

Mit kell tudnod rólunk?

A Tower International nemzetközi és hazai befektetőket szolgál ki, piacvezetőként domináns helyet foglal el a budapesti befektetési ingatlanokat kezelő cégek között.

A cégcsoport jelenleg közel 1000 lakóingatlan kezelését látja el Budapest belvárosában. A lakások bérlőinek egy jelentős része Budapesten tanuló külföldi diák illetve más itt dolgozó külföldiek.

A pozícióról

A Tower-International Kft. teljes munkaidőben keres Utility Manager mellé egy asszisztenst.

A Utility Assistant alapvető feladata a kezelés alatt álló ingatlanok közműveivel ügyeinek intézése, kapcsolódó adminisztráció, kapcsolattartás közös képviselőkkel és cégen belül a folyamatokban résztvevő kollégákkal. A munkarend nem csak kizárólag irodai munkavégzést foglal magában, a szolgáltatóknál történő személyes ügyintézés éppúgy, mint a lakásokban történő alkalmankénti bejárás a munkakör részét képezi.

Követelmények

  • Felhasználó szintű Microsoft Office programok használata
  • Precíz adminisztráció
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent, de nem feltétel

  • Idegennyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok
  • Kellemes, modern, munkakörnyezet egy belvárosi irodában

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: