Landlord Account Manager Assistant

Tudnivalók

Ebben a pozícióban jelenleg nem keresünk munkatársat!

A CÉGRŐL

A Tower International 15 éve - nemzetközi és hazai befektetőket kiszolgáló, piacvezető ingatlankezelő cégként domináns helyet foglal el a budapesti befektetési ingatlan piacon.

A cégcsoport jelenleg közel 800 lakóingatlan kezelését látja el Budapest belvárosában. A lakások tulajdonosai többségében külföldi befektetők.

A POZÍCIÓRÓL

Az ügyfél kapcsolattartó munkatárs a cég által kezelt lakások tulajdonosait kiszolgáló csapat tagjaként felelős azért, hogy az ingatlan tulajdonosoktól bejövő telefonos és e-mailes megkereséseket megválaszolja, adott esetben az ügyfelekkel személyes találkozó keretében egyeztesse a felmerülő kérdéseket, illetve ügyeikben eljárjon.

KÖVETELMÉNYEK

  • Magabiztos szóbeli és írásbeli kommunikáció angol és magyar nyelven, a cég nemzetközi ügyfélkörével
  • Önálló, konstruktív, problémamegoldó szemléletű munkavégzés, együttműködve a cég pénzügyi és más területen dolgozó munkatársaival
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó megjelenés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Egy fiatalos csapat tagjaként végezhető 8 órás munka
  • Kellemes, modern munkakörnyezet egy belvárosi irodában
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: