Key Account Manager Assistant

Tudnivalók

Ebben a pozícióban jelenleg nem keresünk munkatársat!

Mit kell tudnod rólunk?

A Tower International nemzetközi és hazai befektetőket szolgál ki, piacvezetőként domináns helyet foglal el a budapesti befektetési ingatlanokat kezelő cégek között.

A Tower Interconsult Kft, cégünk tanácsadói üzletága több száz külföldi ügyfelünket szolgálja ki a legmagasabb színvonalon. Az üzletág profiljai: teljes körű könyvelési szolgáltatások, bérszámfejtés, cégalapítással kapcsolatos ügyintézés, adóhatóságok előtti képviselet, adótanácsadás.

Fiatalos és egyben professzionális csapatunkról tudj meg többet a www.towerconsulting.hu oldalon!

A pozícióról

A cégcsoport teljes munkaidőben keres Key Account Manager mellé egy asszisztenst, akinek alapvető feladata hogy elősegítse a Manager és a könyvelők munkáját.

Az asszisztens további feladatai:

  • Szerződések előkészítése
  • Könyvelési anyagok begyűjtése, előkészítése
  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel,hatóságokkal és ügyvédi Irodákkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Követelmények

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Érdeklődés pénzügy-számviteli terület irányába

Előny, ha van

  • Számviteli területen szerzett munkatapasztalat
  • Ilyen irányú középfokú vagy felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: