Junior Commercial Leasing Agent

Tudnivalók

Ebben a pozícióban jelenleg nem keresünk munkatársat!

A Tower Commercial Leasingről

A Tower International nemzetközi és hazai befektetőket szolgál ki, piacvezetőként domináns helyet foglal el a budapesti befektetési ingatlanokat közvetítő és kezelő cégek között.

A cégcsoport kereskedelmi bérbeadási részlegeként a Tower Commercial Leasing 2007 óta partnere a Budapesten irodát kereső illetve üzemeltető magyar és nemzetközi vállalatoknak.

A pozícióról

A pozíció belépő az irodaközvetítés izgalmas világába, a szakmai fejlődés inspiratív terepe, ahol rengeteg üzleti tapasztalatra tehet szert a jelentkező.

Követelmények

  • Jó kommunikációs készség angolul és magyarul
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus munkavégzésre való képesség
  • 8 órás munkaidő vállalása

Előny, ha van

  • Értékesítői tapasztalat
  • Fotós tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői vagy egyéb szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Inspiratív munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Ha megtetszett a pozíció, jelentkezz, vagy nézd át a többi munkakört is!

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed feltüntetésével, várjuk emailben a recruitment@towerbudapest.com email címre, vagy az alábbi kérdőíven kitöltve: